شرکت معظم پنترون

شرکت معظم پنترون

شرکت تجاری رایحه بتن سبز، نماینده شرکت معظم پنترون در ایران

شرکت پنترون به عنوان شرکتی تخصصی در عرصه محافظت از بتن در سطح جهان می باشد. این امر به نحوی میباشد که کلیه پوشش های نفوذ گر را بسیاری از مجریان و مهندسان به اسم پنترون (در حالی که پنترون- PENETRON-  اسم یک شرکت استمی شناسند. با وجو تولید محصولات شبیه سازی شده ازسوی بسیاری از شرکت های بزرگ و کوچک ، متخصصی ، مجریان و کارفرمایان به خوبی درکمی کنند که اختلاف زیادی در کارآیی و کیفیت این محصولات وجود دارد ، که علت اینامر را باید در تکنولوژی و تفاوت در فرمولاسیون واقعی محصول دانست. تا جایی کهمحصولات شرکت پنترون با وجود سهولت اجرا ، دارای کیفیتی با مضمون یک بار برایهمیشه و البته هزینه در مجموع پایین تر ( به علت مصرف پایین محصول نسبت به همهمحصولات مشابه و نفوذ واقعی محصول در بتن تا حتی 90 سانتیمتر ) است.

این محصول بر خلاف بسیاری از محصولات پایه سیمانی مشابه ، در برابر بسیاریاز شرایط و مواد شیمیایی و نیز آب دریا مقاوم می باشد. همه مجموعه ملات های جانبیآب بند در سیستم پنترون دارای خصوصیاتی منحصر به فرد بوده تا جایی که می تواند درمواجه به آب های به شدت زیاد کارآمد باشند.

شرکت پنترون دارای طیف گسترده ای از محصولات از جمله پوشش پنترون ، ملات آببند پنکریت ، آنی گیر واترپلوگ ، آنی گیر پن پلوگ ، ماستیک ، نوار کامپوزیتیهایپالون ، واتراستاپ منبسط شونده ، ملات های اپوکسی ، ملات ترمیم کننده سیمانی ،رزین های تزریقی اپوکسی و پلی یورتان و ... می باشد.

 

باعث افتخار است که به اطلاع علاقمندان رسانده شود ، مجموعه شرکت تجاری رایحه بتن سبز، در راستای ارائه خدمات تخصصی و برتر ، به عنوان نمایندگیانحصاری شرکت پنترون در ایران می باشد. لازم به ذکر است برنامه ریزی مجموعه کلینیک فنی و تخصصی بتن ایران و مجموعه پنترون ، تولید محصولات مذکور در ایران در دو سالآینده می باشد که امید است با تحقق این امر گامی بلند در این صنعت در کشور ایرانبرداشته شود. تا آن زمان محصولات مذکور به صورت وارداتی در اختیار علاقمندان قرارمی گیرد.

 

 

گروه تجاری بازرگانی رایحه بتن سبز ، بخش بازرگانی مجموعه کلینیک فنی و تخصصی بتن ایران می باشد که با هدف ایجاد مرکز داد و ستد مصالح ، تجهیزات و ملزومات بتن ریزی در سطح کشور طرح و پی ریزی گردیده است. این مجوعمه با اتکا به دانش فنی و تجارب چندین ساله خود و شناخت نیاز صنعتگران بتن ، اقدام به  ارائه خدمات تولید ، واردات و بازرگانی در زمینه انواع محصولات مصرفی و تجهیزات مورد نیاز در پروژه های ساخت و بهره برداری سازه های بتنی می نماید. در این راستا گروه تجاری بازرگانی رایحه بتن سبز ، افتخار دارد تا خدمات خود را در زمینه ارائه بتن آماده استاندارد و مهندسی در سطح استان تهران و البرز ، انواع افزودنی و محصولات شیمیایی ساختمان و بتن ، فروش عمده سیمان ، ماله های پروانه ای و شمشه های ارتعاشی ، مصالح درزبندی ، اسپیسر های بتنی و پلاستیک ، رنگ دانه های بتنی ، مصالح تخصصی تعمیر و آب بندی سازه های بتنی ، مصالح مقاوم سازی سازه های بتنی ، انواع ویبراتور ، قالب های پلاستیکی بتن ، سیلو و بچینگ های کارکرده ، تجهیزات و مصالح بتن ریزی در هوای سرد و گرم ، نرم افزار های بچینگ و آزمایشگاه های بتن ، سیستم توزین افزودنی های بتن ، مشاوره و راه اندازی خط تولید افزودنی های بتن و فرمولاسیون ، واتراستاپ های هیدروفیلی و بنتونیتی ، پمپ و پکر های تزریق رزین های اپوکسی و پلی یورتان و ... به متخصصین ، شرکت ها ، بتن های آماده ، مجریان فرآیند های مرتبط با بتن اقدام نماید.

شما می توانید برای مشاوره و اخذ خدمات در زمینه های مذکور با بخش بازرگانی کلینیک فنی و تخصصی بتن ایران ( 09022424865 – 09912760924-44618462) تماس حاصل فرمایئد.