Image

به شرکت تجاری و بازرگانی رایحه بتن سبز خوش آمدید

ما را دنبال کنید
پشتیبانی فروش : 09120916272

فروش بتن آماده استاندارد در استان تهران و البرز

قیمت : 0 تومان

از جمله مسائل پر اهمیت برای سازندگان و مجریان پروژه های عمرانی ، تامین بتن برابر مشخصات مورد نیاز می باشد. در این راستا مجموعه کلینیک فنی و تخصصی بتن ایران سعی نموده با اتکا به دانش فنی و تجربیات چند ساله اقدام به تولید و تامین بتن های مورد نیاز کارفرمایان عزیز در سطح استان تهران و استان البرز نماید.

 

گروه تجاری بازرگانی رایحه بتن سبز ، بخش بازرگانی مجموعه کلینیک فنی و تخصصی بتن ایران می باشد که با هدف ایجاد مرکز داد و ستد مصالح ، تجهیزات و ملزومات بتن ریزی در سطح کشور طرح و پی ریزی گردیده است. این مجوعمه با اتکا به دانش فنی و تجارب چندین ساله خود و شناخت نیاز صنعتگران بتن ، اقدام به  ارائه خدمات تولید ، واردات و بازرگانی در زمینه انواع محصولات مصرفی و تجهیزات مورد نیاز در پروژه های ساخت و بهره برداری سازه های بتنی می نماید. در این راستا گروه تجاری بازرگانی رایحه بتن سبز ، افتخار دارد تا خدمات خود را در زمینه ارائه بتن آماده استاندارد و مهندسی در سطح استان تهران و البرز ، انواع افزودنی و محصولات شیمیایی ساختمان و بتن ، فروش عمده سیمان ، ماله های پروانه ای و شمشه های ارتعاشی ، مصالح درزبندی ، اسپیسر های بتنی و پلاستیک ، رنگ دانه های بتنی ، مصالح تخصصی تعمیر و آب بندی سازه های بتنی ، مصالح مقاوم سازی سازه های بتنی ، انواع ویبراتور ، قالب های پلاستیکی بتن ، سیلو و بچینگ های کارکرده ، تجهیزات و مصالح بتن ریزی در هوای سرد و گرم ، نرم افزار های بچینگ و آزمایشگاه های بتن ، سیستم توزین افزودنی های بتن ، مشاوره و راه اندازی خط تولید افزودنی های بتن و فرمولاسیون ، واتراستاپ های هیدروفیلی و بنتونیتی ، پمپ و پکر های تزریق رزین های اپوکسی و پلی یورتان و ... به متخصصین ، شرکت ها ، بتن های آماده ، مجریان فرآیند های مرتبط با بتن اقدام نماید.

شما می توانید برای مشاوره و اخذ خدمات در زمینه های مذکور با بخش بازرگانی کلینیک فنی و تخصصی بتن ایران ( 09022424865 –09120916273-44618462) تماس حاصل فرمایئد.

 

درباره یتن آماده

بتن مهمترین و پرمصرف ترین مصالح ساختمانی است که در همه پروژه های عمرانی و ساخت و سازهای مسکونی، تجاری، اداری، ابنیه فنی و تاسیسات زیر بنایی به کار می رود و کیفیت آن تاثیر مستقیمی در مقاومت و دوام این بناها دارد.

کارخانجات بتن آماده با هدف تامین بتن پروژه های مختلف با تضمین کیفیت و براساس استانداردهای ملی و بین المللی راه اندازی می شوند. این کارخانجات مجهز به ماشین آلاتی هستند که مواد اولیه شامل انواع سنگدانه، سیمان، آب و موتد افزودنی شیمیایی و معدنی را براساس طرح مخلوط منظور شده در مدت زمان معینی ترکیب و ماده جدیدی به نام بتن آماده _ با ویژگی های پیش بینی شده در استانداردها را به صورت آماده حمل و تحویل پروژه ها می دهند.

 

یک بتن خوب باید مقاومت کافی به منظور تحمل بارهای طراحی، دوام کافی برای بهره برداری رضایت بخش در شرایط محیطی قابل انتظار در دوره بهره برداری و از همه مهمتر از نظر قیمت تمام شده تولید و نگهداری، اقتصادی باشد.

تغییر نسبت مواد تشکیل دهنده، و از همه مهمتر تغییر میزان آب و نسبت آب به سیمان (W/C)، باعث تغییر کیفیت بتن می شود. هرچه دستگاه های بتن ساز(بچینگ پلانت)، بتوانند با دقت بیشتری طرح مخلوط بتن را توزین و ترکیب کنند، محصول باکیفیتی به دست می آید.

این امر نیازمند تجهیزاتی است که از دقت بیشتری برخوردار باشند. امکانات به کار رفته در کارخانجات بتن آماده باید فرصتی را فراهم کنند تا مواد اولیه شامل انواع سنگدانه ریز و درشت و سیمان، آب و مواد افزودنی شیمیایی و معدنی به دقت توزین و منطبق بر شرایط استاندارد ترکیب شوند. حساسیت زیاد ویژگی های بتن نسبت به تغییر نوع و میزان مواد و ترکیبات آن و همچنین عوامل اثرگذار بیرونی مانند زمان، دمای محیط و تنوع نیازهای هر پروژه به بتنی خاص، ضرورت به کارگیری کارشناسان باتجربه و آشنا به تکنولوژی بتن را برای تولید و اجرای بتن ضروری کرده است و کارخانجات بتن آماده در کنار بهره مندی از تجهیزات و امکانات باید نیروی انسانی متخصص نیز داشته باشند.

۲- الزامات تضمین کیفیت بتن آماده

تضمین کیفیت بتن آماده به امکانات و عوامل ویژه ای نیاز دارد تا مشخصات محصول نهایی در محدوده مجاز استاندارد قرار گیرد. مهمترین آمها عبارتند از:

۲-۱- مواد اولیه شامل انواع شن، ماسه، سیمان، آب و انواع مواد افزودنی شیمیایی و معدنی استاندارد.

۲-۲- بچینگ پلانت مجهز به دقت توزین مصالح در محدوده رواداری پیش بینی شده در استاندارد با ظرفیت لازم.

۲-۳- اطمینان از محل نگهداری مصالح و مواد به منظور جلوگیری از تغییر مشخصات آنها، بخصوص تغییر میزان آب آزاد مصالح و جدا شدن آنها.

۲-۴- کنترل نسبت آب به سیمان در همه مراحل تولید

۲-۵- کنترل اسلامپ بتن در مرحله تولید، انتقال و مصرف

۲-۶- سیستم ثبت و نگهداری و کنترل منظم مستندات

۲-۷- ماشین آلات حمل و پمپاژ با توان و ظرفیت مناسب

۲-۸- نیروی انسانی ماهر و با تجربه

 

۲-۱- مواد اولیه:

مواد تشکیل دهنده بتن عبارت است از انواع ریزدانه ها، ماسه, شن, سیمان, انواع افزودنی های معدنی، مواد افزودنی شیمیایی، الیاف ویژه و آب که هریک به تنهایی تاثیر متفاوتی در کیفیت محصول نهایی دارند.

کارخانجات بتن آماده باید بتوانند مشخصات فیزیکی و شیمیایی مواد مصرفی را برای بتن های تولیدی ثبت و نگهداری کنند. تا به منظور صدور شناسنامه فنی بتن  و کنترل کیفیت مورد استفاده قرار گیردو طرح اختلاط مطلوب هر سفارش با بهترین و مناسب ترین مصالح انتخاب و تولید شود.

 

۲-۱-۱ سفارش بتن

کارخانجات بتن آماده باید بتوانند بتن آماده منطبق بر استاندارد ملی ایران ISIRI-6044 و یا براساس استانداردهای بین المللی ASTM-C94 و یا EN-200 طراحی و تولید کنند. برای ثبت سفارش بتن آماده لازم است تا مشخصات آن براساس ویژگی های بتن آماده در یکی از این استانداردها انتخاب شود. این ویژگی ها عبارتند از:

مقاومت مشخصه بتن – براساس mpa  و یا کیلوگرم بر سانتی متر مربع

نسبت آب به سیمان(w/c)

عیار سیمان (c)- براساس کیلوگرم در مترمکعب بتن

اسلامپ بتن _ برحسب میلی متر(mm)

حداکثر اندازه سنگدانه درشت – برحسب میلی متر (mm)

نوع و میزان مواد افزودنی

سایر شرایط و الزامات اختصاصی محل مصرف

برای انتخاب نوع بتن لازم است براساس نیاز فنی مرحله اجرا و بهره برداری و با رعایت مدت زمان حمل و شرایط جوی نسبت به انتخاب هریک از این ویژگی ها اقدام شود.

 

۱-رده مقاومتی بتن

در استاندارد ملی ایران (ISIRI – 6044)  مقاومت فشاری مشخصه بتن باید شامل یکی از رده های مقاومتی بالا باشد. این رده مقاومتی براساس مشخصات مقاومت فشاری پیش بینی شده در نقشه های اجرایی انتخاب می شود.

مقاومت فشاری متوسط که مبنای تعیین طرح مخلوط بتن قرار می گیرد با توجه به مقاومت مشخصه (پیش بینی شده در مستندات فنی و نقشه ها) و ضریب حاشیه ایمنی لازم با سوابق عملکردی هر تولیدکننده تعیین می شود. در صورتیکه کارخانه بتن سوابق آماری کیفی نداشته باشد، باید مقاومت فشاری متوسط لازم برای هر رده مقاومتی براساس ذیل انتخاب شود.

مثال: چنانچه مقاومت فشاری بتن در نقشه های اجرایی ۲۰ مگاپاسکال پیش بنی شده و کارخانه سابقه محاسبه انحراف معیار نداشته باشد، رده مقاومتی طراحی که مبنای تولید خواهد بود ۲۸ مگاپاسکال تعیین می شود. تولیدکننده و دستگاه نظارت باید رعایت این حاشیه ایمنی را مدنظر قرار دهند.

۲- نسبت آب به سیمان (W/C)

مهمترین فاکتور موثر در کیفیت بتن از نظر مقاومت و دوام: نسبت آب به سیمان  (W/C)است. هرچه نسبت آب به سیمان بتن کمتر باشد بتن باکیفیتی تولید خواهد شد. نکته حائز اهمیت شرایطی است که امکان کنترل نسبت آب به سیمان را فراهم می کند. خطوط تولید بتن آماده باید دارای امکاناتی باشند که این فرصت را فراهم کنند تا نسبت آب به سیمان بتن در زمان ساخت در حد مجاز محدود بماند. از طرفی شرایط محیطی مرحله بهره برداری نیز، الزاماتی را برای محدودیت نسبت آب به سیمان ایجاب می کند. این الزامات برابر استانداردهای ملی و آئین نامه بتن ایران به شرح جدول ذیل است.

 

الزامات مربوط به شرایط محیطی مرحله بهره برداری

کنترل نسبت آب به سیمان بتن نیاز به امکان محاسبه دائمی میزان آب همراه سنگدانه ها (رطوبت آزاد) دارد. چون در استانداردها, هیچگونه  محدودیتی برای رواداری آب همراه سنگدانه های تولیدی در کارگاه های تولید شن و ماسه تعیین نشده است، از طرفی میزان رطوبت موجود در سنگدانه ها در کلیه مراحل تولید، حمل و انبارش در پشت دپوی مصالح تا مرحله ساخت بتن دائما در حال تغییر است؛ به همین خاطر لازمه رعایت دقیق نسبت آب به سیمان، داشتن ابزارهایی برای سنجش میزان رطوبت هریک از مصالح سنگی قبل از ورود به بچینگ است.

خطوط تولید مدرن و پیشرفته بتن آماده این قابلیت را دارند که میزان رطوبت سنگدانه ها را در مرحله قبل از توزین و ورود به دیگ مخلوط کن محاسبه نمایند.

۳- نوع و عیار سیمان

از خصوصیات مهم بتن که بر دوام طولانی مدت آن تاثیر می گذارد، نسبت آب به سیمان پایین، متراکم نمودن درست، مراقبت و عمل آوری صحیح است. لذا برای هر ترکیب و دانه بندی و ویژگی سنگدانه ها، سیمان باید در حد کافی باشد تا کارایی مناسب با یک نسبت آب به سیمان کم بدست آید به نحوی که بتوان بتن ساخته شده را با وسایل موجود در کارگاه بطور کامل متراکم نمود. نوع سیمان مصرفی تاثیر مستقیمی بر دوام بتن در مرحله بهره برداری دارد. ضروری است تا نسبت به انتخاب نوع سیمان مصرفی دقت های لازم به عمل آید.

با توجه به شرایط محیطی و ویژگی خاک محل، مناسب ترین سیمان برای تولید بتن در ساخت و ساز های عمومی و ابنیه فنی راه و ابنیه صنعتی را باید انتخاب نمود و چنانچه درباره خاک منطقه ای گزارش مشکوکی وجود داشته باشد و یا بتن در مرحله بهره برداری در معرض مواد شیمیایی قرار داشته باشد، توسط آزمایشگاه نسبت به شناسائی خاک محل و یا ویژگی های مرحله بهره برداری اقدام و مناسب ترین نوع سیمان انتخاب می شود. کارخانجات بتن آماده که در یک شعاع عملیاتی مشخص به تامین بتن پروژه های مختلف اقدام می کنند، لازم است تا نسبت به کسب اطلاع از خاک محل و یا آب های زیرزمینی و همچنین روان آب منطقه خود اقدام کنند تا در انتخاب نوع سیمان پروژه ها –بالاخص فونداسیون ها و ابنیه فنی مدفون در خاک- انتخاب مناسبی داشته باشند.

البنه انتخاب نوع سیمان، تاثیر مستقیمی در مقاومت بتن در سنین مختلف دارد و با توجه به نیازهای مرحله بهره برداری و یا مرحله ساخت از قبیل بازکردن قالب ها و شرایط جوی که نیاز به مقاومت بالا در سنین پایین تر دارد، می توان با انتخاب نوع سیمان مناسب در کنار استفاده از افزودنی های مجاز این اهداف را محقق کرد.

البته در استانداردهای اروپایی EN-197.ASTM-C33، سیمان ها دارای طبقه بندی زود سخت شوندگی هستند که در کشور ما مورد توجه قرار نگرفته است.

۶- افزودنی های شیمیایی و معدنی بتن

این مواد به منظور اصلاح برخی از خصوصیات بتن تازه و سخت شده به بتن اضافه می شوند. نباید انتظار داشت که با مصرف مواد افزودنی بتنی با کیفیت پایین به بتن مرغوب تبدیل شود. ولی در اکثر موارد استفاده از موارد استفاده از مواد افزودنی روش مناسبی برای رسیدن به ویژگی های مطلوب است.

 

افزودنی های متداول برای رسیدن به اهداف زیر در بتن به کار می روند:

 • افزایش مقاومت فشاری و کششی بتن سخت شده
 • افزایش کارایی و روانی بتن تازه
 • کاهش نفوذ پذیری آب و سایر املاح در بتن
 • تسریع در روند گیرش بتن تازه
 • تاخیر در روند گیرش بتن تازه
 • کاهش نسبت آب به سیمان همزمان با افزایش روانی
 • ایجاد حباب های هوای مطلوب در بتن تازه برای بهبود خواص بتن سخت شده
 • جلوگیری از تبخیر سطحی آب بتن تازه
 • کنترل حرارت هیدراتاسیون بتن در ساعت اولیه گیرش

 

استفاده از این مواد باعث به وجود آمدن ویژگی هایی در بتن سخت شده می شود که عمده ترین آنها عبارتست از:

 • افزایش دوام بتن در برابر سیکل های یخبندان
 • افزایش مقاومت اولیه بتن
 • افزایش مقاومت نهایی بتن
 • کاهش نفوذپذیری بتن
 • افزایش مقاومت سایشی بتن

 

درباره استفاده از مواد افزودنی رعایت نکات زیر الزامی است.

 • افزودنی های مایع را می توان به آب اختلاط یا سنگدانه های اشباع شده اضافه کرد.
 • افزودنی های پودری را بهتر است به سنگدانه های ریز اضافه کرد.
 • نباید افزودنی ها را قبل از ریختن آب اختلاط به سیمان اضافه کرد.
 • نباید افزودنی های مختلف را قبل از افزودن به مخلوط کن با هم ترکیب کرد.

 

خرید بتن آماده

بتن آماده مخلوطی است که با آب، سیمان پرتلند و سنگدانه‌ هایی مانند شن و ماسه در محل کارگاه ساخته می‌شود. از آنجا که ساخت بتن آماده به صورت مکانیزه و کاملاً خودکار انجام می‌شود، احتمال خطا به حداقل می‌رسد. به دلیل مزایای متعددی که خرید بتن دارد، امروزه شاهد استفاده گسترده از این نوع بتن ریزی در سطح جهان هستیم؛ اما سفارش بتن آماده از یک کارخانه بتن مستلزم کسب اطلاعات مهمی است. برای این منظور، ما در این مقاله راهنمای خرید بتن آماده را آماده کردیم تا به شما در این زمینه کمک کنیم.

 

بتن آماده چگونه فروخته می شود؟

بتن آماده به صورت حجمی فروخته می‌شود که معمولاً با متر مکعب بیان می‌شود. ساخت این بتن در یک کارخانه و تحت شرایط ویژه کنترل شده و مهندسی شده صورت می‌گیرد. تمام مواد تشکیل دهنده بسته به طرح اختلاط مشتری آماده می‌شوند و در محل کارگاه تولید می‌شود.

تمام اجزا در مرحله اختلاط به یک توده بتنی روان و یکنواخت تبدیل می‌شوند و از طریق کامیون‌ های میکسر بتن (کامیون های حمل بتن) به محل ساخت و ساز تحویل داده می‌شوند. زمان اختلاط از اهمیت ویژه‌ ای برخوردار است که از لحظه حمل تا بتن ریزی را شامل می‌شود. برای سفارش بتن آماده، نیاز است نکاتی را بدانید که در ادامه برای شما شرح می دهیم.

چه زمانی باید برای خرید بتن آماده اقدام کرد؟

برای سالیان زیادی، از بتن های دست ساز برای پروژه ها استفاده می شد. این بتن ها، توسط دستگاه های کوچکی در محل پروژه تولید می شدند و کیفیت بالایی نیز نداشتند. تولید بتن آماده امروزه به صورت کاملا خودکار و توسط دستگاه های پیشرفته که به نام بچینگ شناخته می شوند، انجام می شود. بتن آماده با توجه به تولید شدن در یک کارخانه که از تجهیزات مناسبی جهت تولید و حمل استفاده می کند، مهم ترین انتخاب برای بتن ریزی سازه ها می باشد.

 

تولید بتن آماده

تولید بتن آماده توسط دستگاه بچینگ و انتقال بلافاصله پس از تولید به تراک میکسر

1.هنگامی که محصول سفارشی مهم است

از آنجا که بتن آماده در کارخانه تولید می‌شود، می‌توان میزان مواد تشکیل دهنده یا افزودنی‌های مختلف را بر حسب نیاز سفارش داد. به ویژه برای بتن‌های متفاوت که نیاز به استفاده از مواد خاص دارند و نظارت بر آنها باید حتماً در کارخانه انجام شود، تهیه بتن آماده ضروری است.

 

2.وقتی حجم زیادی نیاز است

بتن دستی (در کارگاه ساخته می‌شود) استاندارد نیست و همچنین هدر رفت مصالح بالایی دارد. همچنین نمی توان این بتن را در حجم بالایی تولید کرد.  اما در مقابل، بتن آماده در حجم های بالا قابل تولید، حمل و بتن ریزی است. سفارش بتن آماده هم سرعت بتن ریزی را افزایش می‌دهد و هم در هزینه‌های پرداختی نیروی کار و مصالح صرفه جویی می‌کند.

 

3.وقتی زمان مهم است

یکی از مهمترین مشکلات بتن دستی اختلاطی است که باید در محل کارگاه انجام شود. بازکردن کیسه‌های سیمان، افزودن آب و سنگدانه‌ها و حمل بتن، همه به زمان و انرژی زیادی نیاز دارند. این مشکل در بتن آماده وجود ندارد زیرا کامیون میکسر در ساعت تعیین شده در محل حاضر می‌شود و در عرض چند ساعت بتن ریزی صورت می‌گیرد. همچنین بتن تولید شده توسط پیشرفته ترین تجهیزات خودکار تولید بتن آماده شده است که از کیفیت بالایی برخوردار می باشد.

 

4.وقتی استحکام بتن ضروری است

به دست آوردن مقاومت فشاری لازم بتن در کارگاه بسیار دشوار است! این مهم نیاز به تست‌های آزمایشگاهی و نظارت دقیق بر طرح اختلاط دارد؛ اما خرید بتن آماده به معنای تحویل محصولی مهندسی شده در محل کارگاه تحت نظر کارشناسان خبره است. رسیدن به استحکام و مقاومت مورد نظر بتن در عمر مفید ساختمان و مقابله با خطراتی مانند زلزله مهم است.

 

نکات مهم در خرید بتن آماده

در زمان سفارش بتن آماده مهم است برخی موارد ضروری به شرح زیر را در خاطر نگه دارید:

 

تعیین نوع و مشخصات بتن

هر پروژه ساختمانی منحصر به فرد است! بنابراین هر پروژه نیاز به یک نوع بتن خاص دارد. بنابراین، در زمان خرید بتن آماده مهم است که نوع و مشخصات بتن به تولید کننده ارائه شود. این مهم اغلب شامل طرح اختلاط، اسلامپ و مقاومت بتن است.

مثلاً شما بتن C35 درخواست می کنید و ممکن است به دلیل شرایط خاص مانند مسائل آب و هوایی یا نوع پروژه، به مواد افزودنی نیاز داشته باشید. هر یک از مواردی که بتن مربوط می شود را باید به طور دقیق به کارخانه بتن بگویید.

 

حجم بتن مورد نیاز پروژه

بتن بر اساس واحد متر مکعب فروخته می شود. بنابراین می بایست حجم بتن ریزی به درستی محاسبه شود. مقدار محاسبه حجم بتن ساده است، تنها کافی است طول، عرض و ارتفاع را در هم ضرب کنید.

 

معمولاً ستون، تیرها و سقف به راحتی محاسبه می شوند اما در بعضی از مواقع، یک منطقه به شکل نامنظم یا طرح هندسی خاصی طراحی شده است، در این موارد باید محل را به شکل های جداگانه تقسیم کرده و سپس محاسبات را انجام داد. در هر صورت، متراژ بتن ریزی در زمان خرید بتن آماده مهم است.

 

نکته : همیشه در هنگام بتن ریزی، هدر رفتن و پخش شدن بتن در فضای آزاد رخ می دهد. بنابراین، مهم است بین 5 تا 10 درصد بیشتر از حجم مورد نیاز، بتن خریداری شود.

 

انتخاب کارخانه بتن

کارخانه بتن معتبر باید دارای بهترین خدمات مشتری باشد. این مهم از زمان ثبت سفارش تا تحویل بتن معنا پیدا می‌کند. کارخانه باید از تجهیزات پیشرفته و جدید استفاده کند و دارای زیرساخت های مدرن برای خدمات دهی باشد. تجهیزات اغلب به نحوه تولید بتن، سیستم حمل بتن، نحوه تخلیه بتن و بسیاری موارد دیگر وابسته هستند.

 

قیمت بتن آماده چقدر است؟

عوامل مؤثر در قیمت بتن آماده به شرح زیر هستند:

 

رده بتن

هزینه اولیه هر متر مکعب مخلوط بتن آماده با توجه به رده بتن تعیین می شود. قیمت سیمان، ماسه، سنگدانه‌ ها و سایر مواد در قیمت مخلوط نهایی مؤثر هستند. مثلا بتن با رده مقاومتی C50 به سیمان بیشتری نیاز دارد، در نتیجه قیمت نهایی بتن افزایش پیدا می‌کند. از سویی دیگر، برخی از پروژه‌ها ممکن است به استفاده از بتن آماده سفارشی که دارای کارایی و مقاومت فشاری خاصی است نیاز داشته باشند.

 

حجم بتن

مقدار بتن آماده مستقیما در هزینه نهایی تاثیر خواهد گذاشت. بر اساس نیاز پروژه، مقیاس و تعداد سایت‌های پروژه در حال توسعه، مدیران پروژه باید مقدار اولیه بتن آماده را تعیین کنند. هر چه متراژ بتن ریزی افزایش پیدا کند، هزینه خرید بتن آماده نیز بالاتر خواهد رفت.

 

مکان پروژه

موقعیت مکانی در تعیین قیمت بتن آماده نقشی اساسی ایفا می‌کند. هرچه محل پروژه از کارخانه بتن دورتر باشد، هزینه بتن آماده بیشتر خواهد بود. بنابراین، حمل و نقل بتن توسط کامیون میکسر در قیمت نهایی لحاظ می‌شود.

نکته‌ ای که باید در نظر گرفت این است که به دلیل نزدیک بودن کارخانه، کیفیت بتن را فدا نکنید! زیرا هدف اصلی شما باید حفظ کیفیت بتن و خدمات کارخانه باشد. کیفیت پایین و خدمات نامناسب مهمتر از نزدیک بودن کارخانه است.

 

تخلیه بتن

چگونگی تخلیه بتن نیز در قیمت نهایی آن تاثیر گذار است. اینکه برای تخلیه بتن در محل پروژه، چه نوع پمپی اعم از ثابت و دکل مورد نیاز باشد، در هزینه بتن ریزی تاثیرگذار است. نوع پمپ مورد استفاده، بستگی به مواردی مانند موقعیت قرارگیری پروژه شما یا ارتفاع پروژه شما دارد.

 

نحوه سفارش بتن آماده

در زمان خرید بتن آماده ابتدا باید سوالات زیر را پاسخ دهید:

متراژ پروژه برای بتن ریزی چقدر است ؟

برای تامین مشخصات پروژه به چه نوع بتنی نیاز است ؟

آیا نیاز به مواد افزودنی است ؟

بتن ریزی در چه زمانی انجام می‌شود ؟

حالا با پاسخ به پرسش های بالا می‌توانید به سراغ سفارش بتن آماده بروید. برای این کار با مراجعه به کارخانه تولید بتن، سفارش خود را ثبت می‌کنید. در سفارش خود مواردی مانند حجم بتن ریزی، نوع بتن، زمان ریختن بتن، نیاز یا عدم نیاز به پمپ و موارد دیگر درخواست می‌شود. سپس بعد از پرداخت هزینه، سفارش شما ثبت می‌شود.

 

خرید اینترنتی بتن آماده

شرایط خرید اینترنتی مزایای بسیاری دارد، یکی از فواید آن می‌تواند راحتی در سفارش باشد. شما می‌توانید با مراجعه به قسمت خرید آنلاین رایحه بتن سبز، سفارش خود را تنها با چند کلیک و به صورت اینترنتی ثبت کنید.

در هر صورت، خرید آنلاین بتن آماده در زمان نیز صرفه جویی می‌کند. فرض کنید مجبور هستید به طور مداوم برای هر قسمت از بتن ریزی پروژه خود به محل کارخانه مراجعه کنید، این مهم به ویژه در زمانی کارخانه دور از محل احداث پروژه باشد، به اتلاف وقت منجر می‌شود؛ اما برای خرید اینترنتی بتن تنها به اینترنت و صرف زمانی کوتاه برای ثبت سفارش نیاز است.

 

کلام آخر

تهیه بتن نسبت به گذشته بسیار آسان تر شده است. اکنون پروژه‌ها ساختمانی و عمرانی می‌توانند با خرید بتن آماده از فواید این نوع بتن ریزی نهایت بهره را ببرند. صرفه اقتصادی و کاهش زمان تولید و ریختن بتن باعث شده است تا بتن آماده گره گشای مشکلات حوزه عمرانی باشد. با انتخاب یک کارخانه بتن معتبر می‌توانید با خیال راحت روند اجرای پروژه‌های خود را پیش بگیرید.